V pátek 21. 09. od 19:30 SG vs. Lohberg!

Jsme i na fb SG Jiskra Domažlice!
Kontakt: v.brichcin@seznam.cz

Co také psala štika mediálního rybníka, DD, o SG a

o benefici pro dobrou věc: ZDE!
o Velikonocích ve Staňkově: ZDE!
o Masopustu: ZDE!
o Újezdě: ZDE!
o Kubici: ZDE !
o Milavčích: ZDE !
o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

Červenec 2018

Staříci pálili na pouti ostrými!

29. července 2018 v 22:54 | SG
Ano, ale vlastní střelecké exhibici alá Verdun předcházela mravenčí managersko - trenérská práce se sestavou úderné vozby, která by dokázala očistit dobré starogardovské fotbalové jméno po loňském herním propadáku v rámci již tradičního pouťového el klásika.


Tandemu, jež již v průběhu uplynulého týdne tahal na pozadí víkendového nadcházejícího spektáklu za všemožné i nemožné nominační nitky, chodila jedna omluvenka za druhou z nejrozmanitějších důvodů a tak musel tento realizační tým napnout své ostříží zraky na líheň talentů kolem hřiště a kurtů domažlického sídliště Šumava!


Slovo dalo slovo a mohlo se jít na náborovou akci přímo na zmiňované místo činu!


Lovci talentů s baterkou, špekem a pořádným podběrákem si mohli mnout ruce, když jim v pastích uvízly skutečné fotbalové démanty, i když pravda ještě lehce nebroušené.


Zde vsadil velezkušený hrající trenér na taktickou přípravu na politickovýchovné světnici přímo před vlastním mačem a klíč k úspěchu se skutečně našel, neboť "Šumaváci" hráli jako o život a dostávali se i do tutových šancí, jež však pálili jako na běžícím pásu.


Až po mači se ukázalo, že žádný z nich nechtěl platit vypsané střelecké zápisné, sud piva, takže jejich roli čarostřelců zaujali starogardovští matadoři, Bery, Kraky, Pelé a spol.


Do hry tak nemusel zasahovat ani řídící Rybkynova lycea dorazívší opět s křížkem po hvizdu, od něhož si vedení SG slibovalo exekuci přímých volných kopů a to zejména vyhlášené loby přes zeď!


Obrana v čele s "Viktoriánem " Stanleyem, který do poslední chvíle čekal na Šádkův zvací dopis k pouťáku v Postřekově, čelila nájezdům domácích forvardů tak, že síť rozvlnil jaboulani pouze jednou jedenkrát a to hned v prvních sekundách mače, od té doby si zářezy na svých gumotextilkách dělali již jen míčoví kouzelníci z chodské metropole, no a vo tom to je!

Kádr zfůzované staré gardy Jiskry Domažlice a sídliště Šumava děkuje pořadatelům za pozvání a tandemu organizátorů fotbalového zájezdu za perfektní realizaci!

Pocinovice vs. SG Jiskra Domažlice 1:7 (1:3)

Branky SG:
Růžek, Bočan 3, Peleška 2, Krakeš

Sestava Jiskry Domažlice:
Jakuš - Hrnčíř, Major, Bočan jr., Vaněk (Černý, Copák) - Růžek, Brichcín jr., Bočan sen., Rejthar (Pachl, Konvalinka) - Krakeš, Steinbach (Peleška)

Více snímků:
ZDE !

Nález na netu, vzpomínka na loňský nepodařený pouťák:
ZDE !

SG forever!

Pouťové el klásico!

28. července 2018 v 8:48 | SG

SG