V pátek 21. 09. od 19:30 SG vs. Lohberg!

Jsme i na fb SG Jiskra Domažlice!
Kontakt: v.brichcin@seznam.cz

Co také psala štika mediálního rybníka, DD, o SG a

o benefici pro dobrou věc: ZDE!
o Velikonocích ve Staňkově: ZDE!
o Masopustu: ZDE!
o Újezdě: ZDE!
o Kubici: ZDE !
o Milavčích: ZDE !
o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

Synové po stopách otců!

23. června 2018 v 11:20 | SG
Páteční večer na umělohmotném pažitu čtvrté generace ve Vilzingu a v zápisu hostí známá profláknutá jména, Brichcín, Rybár, Palovič!


Bohužel na jejich původních nositelích již značně zapracoval zub času a tak na jejich místo museli zaskočit následníci rodů, kteří též již odrostli chlapeckým střevícím a dospěli do starogardovského věku a nevedli si věru špatně, ba naopak.


Zbytek kádru doplnil pozdní sběr talentů okresu, no a třešničkou na dortu byla uloženka z výstrojího celní správy, která vyrazila za železnou oponu na základě rozkazu, ale ve finále také nelitovala!


Omlazený kádr hostů nenechal nikoho na pochybách, kdo že bude tento večer pánem umělohmotného pažitu, ale šance za šancí byly házeny jako hrách na zeď, na což se nemohl již dívat agilní bek Pavel Rybár mladší a ze soupeře si udělal kuželky a poslal hosty do přestávky s jednogólovým vedením.


No a ani po přestávce se obraz hry nezměnil a tak mohl své nesporné fotbalové kvality potvrdit zraněním handicapovaný kanonýr Bočan.


Fotbalovou laskominku alá Modrič nabídl nositel slavného fotbalového jména, Brichcín, ale Kuba, když si povodil před velkým vápnem dva soupeře a lobem pod břevno vyzpovídal strážce svatyně domácích z pozornosti, respektive z nepozornosti.


"Ty už pálíš jako táta", ozvalo se z bitevního pole!

"Hrál jsem s ním několik desítek let, ale žádnej takovej gól jsem od něj nikdy neviděl", ozvalo se z lavice.

Po slavném mači se podávala bavorská sekaná s bavorským pivem a nemuselo se ani moc filosofovat, co by bylo kdyby, ale příště, jak praví klasik Matulka, to může být zase všechno jinak, no a vo tom to je!

AH DJK Vilzing vs. SG Jiskra Domažlice 1:3 (0:1)

Branky:
Andreas Brunner - Rybár P. jr., Bočan, Brichcín J.

Sestava Jiskry:
Frei - Dufek, Major, Smazal, Berka (Rybár P. jr.) - Růžek, Tesař, Brichcín J., Vlček, (Palovič jr.) - Steinbach, Rybár I. (Bočan)

Více snímků:
ZDE !

SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama