V pátek 21. 09. od 19:30 SG vs. Lohberg!

Jsme i na fb SG Jiskra Domažlice!
Kontakt: v.brichcin@seznam.cz

Co také psala štika mediálního rybníka, DD, o SG a

o benefici pro dobrou věc: ZDE!
o Velikonocích ve Staňkově: ZDE!
o Masopustu: ZDE!
o Újezdě: ZDE!
o Kubici: ZDE !
o Milavčích: ZDE !
o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

Skleněná forma na bodový zisk nestačila!

1. dubna 2018 v 14:44 | SG
Jméno výsledek nedělá a to, co bylo včera, nemusí platit dneska a naopak, ale kdo pravidelně sleduje stránku staré gardy Jiskry Domažlice, velmi dobře ví, jakou nejen fotbalovou, ale i životní, moudrostí se prezentuje velký znalec obojího, klasik Matulka, když tvrdívává, že všechno bude jinak!


No, nejspíš to bude pravda a potvrdit by to mohl malý velký muž Pelé Peleška, jehož média po posledním měření aktuálních fotbalových sil širšího kádru staré gardy Jiskry Domažlice vynášela do nebes, aby ho o týden později posílala do pekel, tedy jen těch fotbalových, a to s minimálně stejnou intenzitou!

Pelého poslední koncert zamotal hlavu i trenérskému triu Benfiky a velikonoční cestě do Vejprnic zabránilo jen to, že uvedeného ostrostřelce nedokázali stopaři Benfiky najít, neboť do Skleníku se nějakým nedopatřením při hledání talentů nepodívali!

Losování bylo opět opředeno tajemstvími jako hrad v Karpatech, i když ve srovnání s poslední "losovačkou o realizaci fasády" to byla křišťálově čistá studánka.

Kostky byly vrženy, počet solidní a tak se mohlo jít na věc!

Mělo to ještě předehru, neboť apka "týmuje" blba a ukazovala jiný než aktuální stav borců a tak jich několik dorazilo s tím, že jsou liší a že se zapojí jen, bude li to potřeba!

Záhadnou náhodou se pět "lichých" sešlo okolo první hvězdy minulého tréninku, Pelého, v bundoškách barvy jarního osení a hned zkraje mače začali tahat za onen kratší konec pověstného provázku, neboť borci okolo levou stranu pilujícího Rejthárka hned v úvodu vymezili soupeři jeho limity a šli do čtyřbrankového vedení!

Střed pole ovládl se svou maršálskou tornou další navrátilec do sestavy, rekonvalescent náčelník, který rýsoval kolmici za kolmicí za záda zkoprnělých beků na jako lasičky se jimi prosmýkající lehkonohé forvardy v bundoškách barvy rozkvetlého vlčího máku težící z nich třešničky na dortu v podobě rozvlnění sítě soupeře a to jako na běžícím pásu!

Pravda občas neomylnou rozehrávku vystihl i soupeř, ale ani z toho vygenerovaný čistý hattrick dalšího z navrátilců, Pavla Váchala mladšího, sebevědomím Oranžových neotřásl a ti si tedy v poklidu dokráčeli pro jasné vítězství 14:6.

Výkon levonohého kouzelníka s kulatým nesmyslem nenechal chladným ani management Benfiky a tak večerní páteční ticho na umělohmotném pažitu rušil nejen klapot chladícího zařízení sportbaru U Filuty, kam se borci později za účelem sportovní analýzy odebrali, ale také svistot lasa, no a vo tom to je!

Oranžoví vs. Zelení 14:6

Oranžoví:
Major - Rejthar Berka Koza Brichcín Dufek

Zelení:
Peleška - Vlček Kohel Váchal P. Vaněk Hrnčíř

SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama