V pátek 21. 09. od 19:30 SG vs. Lohberg!

Jsme i na fb SG Jiskra Domažlice!
Kontakt: v.brichcin@seznam.cz

Co také psala štika mediálního rybníka, DD, o SG a

o benefici pro dobrou věc: ZDE!
o Velikonocích ve Staňkově: ZDE!
o Masopustu: ZDE!
o Újezdě: ZDE!
o Kubici: ZDE !
o Milavčích: ZDE !
o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

K zemi, vztyk na body nestačilo!

29. dubna 2018 v 21:56 | SG
Oznámení, že se tradiční měření aktuálních sil staré gardy Jiskry Domažlice bude konat na přírodním pažitu, vytáhlo z brlohu nejednoho sportovního ospalce a odpírače a tak se po dlouhé době objevil i fotbalový klenot staré gardy z nejblyštivějších.


Losování z dílny Vlčákovy, za nějž by se snad styděli se svými nahřejvanými míčky i činovníci FIFA, proběhlo na samé hranici občanského práva a možná i hodně daleko za ním, ale to na odhodlání poprat se o body nic nezměnilo.

Do vedení šli tečovaným gólem nególem Zelení s exligistou na pozici defenzivního všeuměla, ale to byla jen hodně slabá labutí píseň, neboť borci okolo sextikony začali vyrážet ze zajištěné obrany ke smrtícím kontrům, takže bylo jen otázkou času, kdy si nejnepředvídatelnější kanonýr v oranžových barvách srovná svá mířidla a začne proměňovat tutovky z tisíciprocentních, což se zhruba od poloviny mače začalo naplňovat v míře vrchovaté a od té doby měli Oranžoví otěže zápasu ve svých rukou, resp. nohou a tak soupeři nedali, byť jen teoretickou šanci, pomyslet na zvrat v utkání.


Z poklidu vyvedl ochozy snad jen likvidační faul Stanleyho na el kapitána a snad jen fakt, že není z cukru, nebyl páteční mač také jeho posledním.

Oranžoví vs. Zelení 8:3 (0:1)

Oranžoví:
Major - Bočan, Koza, Vaněk

Zelení:
Vinopal - Vlček, Hrnčíř, Bratanič

SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama