V pátek 21. 09. od 19:30 SG vs. Lohberg!

Jsme i na fb SG Jiskra Domažlice!
Kontakt: v.brichcin@seznam.cz

Co také psala štika mediálního rybníka, DD, o SG a

o benefici pro dobrou věc: ZDE!
o Velikonocích ve Staňkově: ZDE!
o Masopustu: ZDE!
o Újezdě: ZDE!
o Kubici: ZDE !
o Milavčích: ZDE !
o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

Jako na Matějské pouti!

25. března 2018 v 19:30 | SG
Jako na Matějské pouti si musel připadat neinformavaný laik i erudovaný fotbalový fajnšmekr, který v páteční podvečer zavítal do světel ramp na levém břehu říčky Zubřiny, kde se po delší době opět odehrával nemilosrdný boj o cenné body do individuální statistiky!

Tři body zůstaly nakonec stejně nejen na Střelnici, ale i U Filuty!

Hrálo se čtyři proti čtyřem a pouze početně plonkový fotbalový virtuos, Stanley Hrnčíř, střídal a to půl hodiny na straně jedné a pak druhé!

Proběhlo losování v podání Toniho Vlčáka a to na samé hranici regulérnosti, resp. spíše hodně daleko za ní, za nějž by se od hlavy po paty musel červenat i Ivan Horník!

Oranžoví v brance s el kapitánem, který potřeboval delší dobu na aklimatizaci a v prvních okamžicích nechápal, že borci nemají hokejky a do kulatého "puku" dokonce kopou a to botami bez nožů, zaspali začátek mače, čehož využil soupeř k drtivému nástupu 3:0 a na něco jiného, než na jeho jasné vítězství, by nevsadil v té chvíli nikdo ani onu pověstnou zlámanou grešli!

Pak ale při prvním střídání vstoupil na scénu jako deus ex machina v antickém dramatu Stanley střídající zcela desorientovaného výše jmenovaného staříka a karta se začala obracet a ve chvíli, kdy jeho souputnící vytáhli na umt nejobávanější zbraň, tedy tika taka fotbal, bylo jasné, že sázkové kanceláře budou své kurzy muset hodně korigovat!

Zelené defenzivě zatápěl hlavně malý velký muž, Pelé Peleška, hrající v oslnivé formě, padící po umělohmotném pažitu jak Emil Zátopek po olympijském stadionu.


Teprve později se ukázalo, že původcem jeho běžeckých exhibicí nebyl ani tak hlad po branách, jako spíš chlad v rozkroku způsobený nedostatečným oblečením!

Oranjes dokázali dokonale výsledkový součet otočit na svou stranu až na rozdíl pěti branek, což ani kobylky nenechalo zcela chladnými a tak se jejich zdrcující finiš zastavil až na konečném součtu 12:14 v jejich neprospěch!

Muž zápasu po závěrečném hvizdu konstatoval, že oním hlavním jazýčkem na misce vah byl Stanley.

"Hodně nám pomohl, když hrál s náma, ale i když hrál s nima", konstatovala hvězda zápasu, no a vo tom to je!

Oranžoví vs. Zelení 14:12

Oranžoví:
Major - Rejthar, Berka, Peleška (Hrnčíř)

Zelení:
Vlček - Dufek, Koza, Major jr.

Forza SG!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama