Pátek 19.30 trénink SG!

Kontakt: v.brichcin@seznam.cz

Co také psala štika mediálního rybníka, DD, o SG a

o benefici pro dobrou věc: ZDE!
o Velikonocích ve Staňkově: ZDE!
o Masopustu: ZDE!
o Újezdě: ZDE!
o Kubici: ZDE !
o Milavčích: ZDE !
o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

Březen 2018

Kříž na umělohmotném pažitu

10. března 2018 v 19:15 | SG
SG Jiskry Domažlice vs. Slavoj Koloveč B 1:1 (0:1)


Branky:
Rejthar - Homolka


Za krásného počasí nedokázali domácí zužitkovat spoustu šancí z kategorie tisíciprocentních a tak museli v druhém dějství horko těžko dohánět nedokonalé sklapnutí ofsidové pasti, jehož využili hosté k úvodnímu gólu.


Sudí Švýcarský držel otěže zápasu pevně ve své režii.


I přesto, že garda v poslední době hodně polevila, nebylo to na hřišti tolik znát.


Staříci nevyužili jedno cirka čtvrthodinové hluché místo soupeře, kdy hráli v druhé půli jen na jednu branku a vytvářeli si šanci za šancí, bohužel s jejich proměňováním byli na štíru.


Hrál se poměrně pohledný fotbal a vzhledem k tomu, že si staříci dávali bedlivý pozor na nejnebezpečnější borce v soupeřově táboře, Homolku a Danesca, skončil mač kasickou dělbou bodů, i když na šance to bylo k domácím více nakloněné, ale na krásu se fotbal nehraje!

Sestava Jiskry:
Rybár P. - Dufek, Major, Matulka, Berka - Bombala, Šíma, Rejthar, Vlček - Forst, Rybár I. - Hrnčíř


Celý zápas sledoval i mediální mág Jiskry, Pompi, a jeho informace se objeví na fb Jiskry.

Pár snímků japoncem: ZDE !

No a takovej mač bez videa?


SG

Poradí si stará garda s míčovými kouzelníky z periferie?

8. března 2018 v 9:59 | SG
Jak známo v sobotu, 10. března, proběhne tradiční měření sil mezi ikonami a dělníky umělohmotných stébel z levého břehu říčky Zubřiny s míčovými kouzelníky z Kolovče a nejbližšího okolí.


Bohužel Jiskra se tentokrát nemůže spolehnout a opřít o svou nejsilnější stránku, kterou je tréninková píle a nasazení, neboť někteří garanti tréninkového úsilí a napětí přestali k tradičním pátečním měřením sil docházet a možná i z důvodu toho, ale také z důvodu četných zranění a nemocí, se tréninková docházka zhroutila jako domeček z karet, ale zkušenosti ty naštěstí zůstávají, ty ani při tréninkovém manku nevymizejí, ty e musejí těžce získávat celý fotbalový život, no a vo tom to je!

Další velkou otázkou zůstává, v jakých barvách vyběhne opora zadních řad, Kadlecrama, ale o tom se budou moci přesvědčit věrní fanoušci staříků od levého břehu říčky Zubřiny již tuto sobotu v dopoledních hodinách a pak své zážitky a dojmy samozřejmě mohou konzultovat a ventilovat v útulném pivostánku U Filuty!


SG