V pátek 21. 09. od 19:30 SG vs. Lohberg!

Jsme i na fb SG Jiskra Domažlice!
Kontakt: v.brichcin@seznam.cz

Co také psala štika mediálního rybníka, DD, o SG a

o benefici pro dobrou věc: ZDE!
o Velikonocích ve Staňkově: ZDE!
o Masopustu: ZDE!
o Újezdě: ZDE!
o Kubici: ZDE !
o Milavčích: ZDE !
o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

Zajíci se počítají až po honu!

4. listopadu 2017 v 10:18 | SG
Ano, tuto otřepanou pravdu by měl znát každý myslivec, ale i sportovec v jakékoliv sportovní disciplíně předčasně se radující před závěrečným hvizdem sudího!


O tom, že toto rčení platí minimálně dvojnásob na již téměř bájných umělohmotných stéblech na levém břehu říčky Zubřiny, vědí nejen sportovci toto tajemné kolbiště emocí kdy navštívivší, ale i pravidelní čtenáři a abonenti legendárního webu staré gardy Jiskry Domažlice.


Od pátečního večera si to budou pravděpodobně pamatovat i mladí fotbaloví vyslanci z nedaleké gamblerské periferie, neboť ti se ještě deset minut před koncem fotbalového spektáklu poplacávali po ramenou s vědomím, jak to fotbalovým kouzelníkům s kulatým nesmyslem dříve narozeným nandali a jak si posílili sebevědomí na víkendový prestižní duel o čelo druhé třídy!

Nevěděli totiž, že podběráky na závěrečné okamžiky si fotbaloví rybaříci teprve vybalují a to právé finále se teprve chystá!

Senioři z metropole Psohlavců totiž v oněch momentech zařadili vyšší, tedy minimálně druhý rychlostní stupeň a to bez redukce a někteří mladíci od státní hranice, kteří propásli atrakce na jarní Matějské pouti či na letních Chodských slavnostech, si totiž téměř totožný efekt mohli vychutnat na umělohmotném pažitu a nepotřebovali na to ani vstupenky, ostatně v takovém kvapíku by jim je stejně nestačil nikdo kontrolovat, natož pak trhat, takoví kontroloři se zatím ještě nenarodili!

Branka Jančova, kdy vyhnal z nejzažšího koutku Krutinovy svatyně dalekonosnou křižnou pumelicí celou pavoučí rodinku, která se na místo činu zcela jistě už nikdy nevrátí, řešení rychlého protiútoku v podání tria Bočan, Koza, Paidar či Rejtharovo dobrovolné průvodcovství trojice obránců i s gólmanem po neznámých i známých místech v pokutovém území, se zcela určitě zapíšou zlatým písmem do fotbalových starogardovských análů!

A lapálie typu, jak bojoval létající primář o místo v základní sestavě, kdy hned v kabině svým potencionálním kontrahentům stanovil letmou diagnózu a naordinoval klid na lavici v trvání minimálně devadesáti minut, zůstanou pro příští generace zcela jistě zapomenuty!

A Kubičtí hlavu do písku, respektive do umělohmotného pažitu, strkat nemusejí, vždyť už ruský generál Kutuzov věděl, ze těžko na cvičišti znamená lehko na bojišti a je nad slunce jasné, že ve šlágru kola druhé třídy se body budou stěhovat do ráje gamblerství a neřesti!

No a starogardovský benjamínek, Kraky, si napříště bude muset pořádně rozmyslet, chce li se po mači tetelit na piedestálu slávy a ve světle ramp, na jaké straně barikády se do mače pustit, no a vo tom to je!

"Tak co si dáme, špagety nebo pizzu, teď když nám to pod Štramákem klape jak ty pověstný italský hodinky?"

SG Jiskra Domažlice vs. Hraničář Česká Kubice 6:4 (2:1)

Sestava Jiskry Domažlice:
Lukáš Červený - Kožiol, Major, Zdráhal, Dufek (Kadlec) - Paidar, Brichcín, Janča, Rejthar (Kruml Pavel) - Koza, Bočan

Branky Jiskry Domažlice:
Bočan 3, Koza 2, Janča

Se SG forever!

SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama