Pátek 22.6. 19.00 Vilzing vs. SG

Kontakt: v.brichcin@seznam.cz

Co také psala štika mediálního rybníka, DD, o SG a

o benefici pro dobrou věc: ZDE!
o Velikonocích ve Staňkově: ZDE!
o Masopustu: ZDE!
o Újezdě: ZDE!
o Kubici: ZDE !
o Milavčích: ZDE !
o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

Tvrdě vydřený kříž!

2. dubna 2017 v 20:26 | SG
Na umt na levém břehu říčky Zubřiny se sešli borci širšího kádru staré gardy Jiskry Domažlice, aby opět poměřili své aktuální fotbalové síly a dovednosti a poprali se o cenné body do individuální statistiky!

Nesmlouvavé losování proti sobě poslalo vlastně dříve narozené seniory proti téměř fotbalovému dorostu, přesto šli grasshopers do rychlého vedení, ale místo toho, aby se zatáhli do prešovské obranné ulity, začali se chovat, jak nezletilá Karkulka v lese plném vlčáků!

Toho samozřejmě formou brejků vedených na jeden dotek využili mladičtí oranjes a dostali se tak do zaslouženého vedení.

Zelení horko těžko kontrovali a v tuto chvíli vstoupil do hry Vlčák, který si v posledním měření sil zaslouženě odnesl ne až tak oblíbený titul myšák mače, když nejprve skóroval stylem driblink alá Pepa Masopust mezi nejméně kvartetem slalomových tyček v tílkách barvy rozkvetlého vlčího máku a pak bravurně přetavil penaltu v trefu do černého!

Zlomový bod v utkání však přišel chvíli po té, kdy brance Červíkově předcházel nevinný souboj, jakých se odehrává na umělohmotném pažitu stovky denně, kdy pentikona zcela výjimečně přítomná svátek Kvída neslavící v souboji kil přetlačila téměř podvýživeného Váchala, což se některým jedincům v soupeřově táboře nelíbilo, o a vlastně byl jenom jeden, sice se skleníkem v zádech, ale ani takovýto lobbistický tlak řadu starších obměkčit nedokázal!

Pak ještě vhodil do ringu rukavici v podobě obstřelu z tyč alá CR7 Zdráhal, ale tu však milimetrovou kombinační prací zvedli těsně před koncem mače Červík s El kapitánem a mohla se jít slavit tentokrát těžce vydřená dělba bodů!


Klasik Matulka by řekl, že příště to bude určitě jinak, no a nám nezbývá nic jiného, než mu věřit a navíc bude svátek slavit Heřman a je tedy i dost pravděpodobné, že se opět na scéně z umělohmotných vláken objeví i blyštivý klenot kádru staré gardy, no a vo tom to je!

Zelení vs. Oranžoví 4:4

Zelení:
Vinopal - Major, Červený, Rejthar, Vlček, Bočan, Paidar

Oranžoví:
Váchal - Kohel, Koza, Kruml Pavel, Dufek, Zdráhal, Peleška

SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama