Pátek 19.30 trénink SG!

Kontakt: v.brichcin@seznam.cz

Co také psala štika mediálního rybníka, DD, o SG a

o benefici pro dobrou věc: ZDE!
o Velikonocích ve Staňkově: ZDE!
o Masopustu: ZDE!
o Újezdě: ZDE!
o Kubici: ZDE !
o Milavčích: ZDE !
o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

Nemilosrdná diagnóza na umt!

25. března 2017 v 20:21 | SG
Na umělohmotných stéblech na levém břehu říčky Zubřiny se sešli borci širšího kádru staré gardy z chodské metropole, aby poměřili své aktuální fotbalové síly a poprali se o cenné body do individuální statistiky!


Kdo by pochyboval, že slova klásika Matulky jsou víc než pravdivá, ten se o svém mylném názoru mohl v páteční jarní podvečer přesvědčit, neboť body brali ti, kteří v minulém mači opouštěli kolbiště se svěšenými hlavami a naopak ti, kteří se posledně tetelili ve světlech reflektorů na piedestálu slávy, tahali tentokrát se slzami v očích za onen již legendární kratší konec bájného provázku, čímž se klasikova slova více než potvrdila!

Vzhledem k tomu, že Pentikona se začala téměř profesionálně věnovat oslavám svátku všeho druhu, sešel se na umělce nešťastný lichý počet míčových kouzelníků s výrobním štítkem prachem hodně zaneseným a notně nahlodaným zubem času!

Početně poddimenzovaní Zelení byli hned zkraje zatlačení do hlubokého obranného bloku, což však inkasovaní branky stejně nezabránilo a naznačilo tak i pravděpodobný průběh dalšího vývoje zápasu.

Borci v tílkách barvy čtyřlístku však nechtěli svou kůži prodat lacino a veškerý um vrhli do protiútoku, kde díky schopnosti statného forvarda Steinbrückera udržet balón a smysluplně jej rozehrát ve spojení s milimetrovou kombinační prací Červíka, Rejthárka a spol. dokázali naleptal prešovský beton tvrzený zezadu samotným exligistou a tak se kolo štěstí přiklonilo nečekaně na stranu, s níž by nepočítal ani král černých sázkařů Horáček a už už se schylovalo k fotbalovému zázraku, když náhle nosiče zelené fotbalové kvality při předvádění jednoho z mnoha fotbalových triků zklamalo jeho vypracované tělo!

Po jeho vynuceném odstoupení draftovali "grasshopers" z oranžového pole soupeřových fotbalových talentů domnělý jazýček vah, agilního Vlčka, jako posledního k tréninku dorazivšího, ale z jazýčku se vyklubal pořádný bludný balvan, který nakonec slibně rozjetou kocábku nekompromisně stáhnul na dno obecního rybníka, neboť jím preferovaná taktika kupředu zpátky ni krok neměla proti koncentrovanému soupeři nárok na úspěch!


Zelení se snažili, ale technický gól za úmyslnou ruku byl již jen labutí písní tohoto fotbalového večera!

Soupeř totiž neměl slitování a bleskové kontry řešil tím nejlepším způsobem a sice rozvlněním sítě za zády fotbalovými druhy opuštěného El Kapitána!

No a jak dopadl zraněný Stein?

Diagnóza pravdu krutá a neúprosná a navíc ještě telefonicky konzultovaná a potvrzená na dálku i létajícím již primářem Kožiolem vyřknuvším opravdu krutý ortel a to slovy rockové skupiny DOA:

"Přišlo na něj stáří, nemoc zlá! "

Tvrdil li by i pro tentokrát klasik Matulka, že příště to bude jinak a touto zákeřnou nemocí napadený borec bude na dalším měření sil zase mladý, jistě by se mýlil, bohužel, no a vo tom to je!

Oranžoví vs. Zelení 5:3 (1:2)

Oranžoví :
Vinopal - Brichcín, Vaněk, Rybár Ivan, Koza, Kruml Pavel, do stavu 1:2 Vlček

Zelení :
Major - Rejthar, Červený, Váchal, Kohel, Vlček

Bonus:

Pro dotykáčkáře:
ZDE !

SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama