V pátek 21. 09. od 19:30 SG vs. Lohberg!

Jsme i na fb SG Jiskra Domažlice!
Kontakt: v.brichcin@seznam.cz

Co také psala štika mediálního rybníka, DD, o SG a

o benefici pro dobrou věc: ZDE!
o Velikonocích ve Staňkově: ZDE!
o Masopustu: ZDE!
o Újezdě: ZDE!
o Kubici: ZDE !
o Milavčích: ZDE !
o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

Leden 2016

Von se ten fotbal sám neudělá!

17. ledna 2016 v 12:08 | SG
Ano, voni si lidi myslej, že se ten fotbal udělá sám a stejně tak se i sama napíše nějaká ta informace vo něm, ale bohužel to tak nefunguje.

Redakci webu staré gardy jiskry Domažlice bombardovaly sks-ky s dotazy, kdy že vyjde další z nikdy nekončící řady pokračování srdnatých bojů staříků na umělohmotných stéblech znamenajících svět levého břehu již více než jen legendární říčky Zubřiny a to zejména ze smartphonů těch, kteří jsou již na těchto informacích závislí a byla u nich diagnostikována tzv. starogardoticita čvrtého stupně, tedy naprostá závislost na výše uvedené záležitosti.

Tak jedna neznámá už se vyjasňuje hned na počátku nového fobalového roku!
Žíža borce kádru staré gardy rozhodně neopustila!

Abstinenční příznaky jsou opravdu hrozné a proto rychle připojujeme letmou informaci o několika málo mačích z kraje nového roku s prosbou o omluvu!

Základní informace o výsledcích a sestavách z náčelníkova pc dorazila totiž bohužel teprve dnes a bez ní, i když redakce webu umí hodně, se napínavý fotbalový příběh velice težce vytvoří, neboť jak praví klasik, z hovna bič neupleteš a upleteš-li, nezapráskáš!

Zde je přehled výsledků:

3.1.

Zelení vs. Oranžoví 4:0

Zelení:
Rybár I., Vlček, Brichcín sen., Brichcín jun., Rybár P. ml., Červený, Dufek, Vaněk

Oranžoví:
Rybár P., Bočan, Váchal, Zdráhal, Kadlec, Schlägel, Rejthar, Koza

9.1.

Zelení vs. Oranžoví 4:3

Zelení:
Rybár I., Rejthar, Koza, Vaněk, Peleška, Zdráhal

Oranžoví:
Csulák, Kadlec, Červený, Vlček, Bočan, Schlägel

16.1.

Oranžoví vs. Zelení 10:4

Oranžoví:
Vinopal, Koza, Bočan, Rybár P., Kadlec

Zelení:
Csulák, Rybár I., Rejthar, Dufek

Za pozornost stojí úporná snaha turbodieselmotora každé zálohy, Rybkyna, nesklouznout hned z kraje roku do výsledkové propasti, neboť jak se přesvědčil již minulý rok, hrozně těžce se z ní pak sápe ven mezi Ikony umělohmotných pažitů.

Uvidíme, jestli Rybkyn dotáhne svůj boj o vysněný titul Ikona SG do úspešného konce, alespoň tak, jako ho úspěšně dotáhl v souboji s vepřovým kolenem na archivním snímku!

Jeho nadějný dvouzápasový rozlet však bohužel zastavila v třetím měření sil žlutá skála v podobě minuloroční fotbalové ikony, Mildy Vinopalů, která prošla loňskou zkouškou ohněm až na jedno lehké zaškobrtnutí bez ztráty fotbalové kytičky!

Příští akcí je páteční trénink SG, který bude vlastně jen zahřívací přípravou pro tanečníky staré gardy, kteří budou moci na parketě v rámci fotbalových šibřinek naplno ukázat svůj pohybový talent, aniž by riskovali ztrátu bodů do individuální statistiky!

SG