Kontakt: v.brichcin@seznam.cz

Co také psala štika mediálního rybníka, DD, o SG a

o benefici pro dobrou věc: ZDE!
o Velikonocích ve Staňkově: ZDE!
o Masopustu: ZDE!
o Újezdě: ZDE!
o Kubici: ZDE !
o Milavčích: ZDE !
o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

Partička okolo bombera na body nedosáhla!

26. července 2015 v 8:49 | SG
Na rozpálené umělce na levém břehu říčky Zubřiny se konalo v páteční tropický podvečer další z nesčetných fotbalových klání širšího kádru staříků z metropole Chodů.

Sešlo se dvanáct bojechtivých borců.

Opět proběhlo nervydrásajíjcí losování a mohlo se vyrazit do hodinového boje mužstva proti mužstvu, muže proti muži a ikona proti nosiči!

Oranžoví vědomi si ofenzivní síly soupeře začali profesorsky s tuhou defenzivou pevně doufajíc, že nedojde borci typu Rybkyna, Bočana, Dufka a dalších k jejímu naleptání!

Opak se ale stal pravdou, neboť rychlá smrtící kombinace po ose Major jun., Dufek a Bočan umožnila posledně jmenovanému bomberovi procedit kožené slunce mezi nohami v kleci lelkujícího El Kapitána a bylo zle nedobře pro borce s bundoškami v barvách pozdního květu vlčích máků!

Míčoví ekvilibristé okolo exligisty Vinopala, rtuťovitého Červíka a srdnatě bojujícího "Gattusa" Pavlíčka však neskládali ruce a ani své superrychlé kopačky v klín a dál trpělivě bojovali o každičkou píď rozpálené umělé hmoty!

Nasazení, trpělivost a hlavně fotbalová kvalita začaly přinášet své ovoce v podobě dvou branek nebývale ofenzivního Červíka a tak šli Oranžoví poprvé do těsného vedení!

Zelení však opět z rychlého brejku hbitým Dufkem srovnali krok zápasu, ale z konceptu je vyvedl svým gólem důrazný Vlčák a ránu z milosti a vlastně i poslední hřebíček do zelené rakve zasadil symbolicky El Kapitáno, když řešil únik dvou na na pospas ponechaného náčelníka, pumelicí do odkrytého růžku jeho svatyně!

Zelení těžko polykali tuto hořkou pilulku, ale nakonec podáním ruky uznali sílu soupeře a v chladivé sprše a o pár chvil později u lahodného moku U Filuty už celý zápas brali jako dávno zapomenutý zlý sen, který však minimálně po celý následující pracovní týden sem tam vytane na mysl!

No a vo tom to je!

Bomber sice na body tentokrát nedosáhl, ale zarputilost při objednávání veselých kalíšků u příležitosti oslavy jeho svátku, to nijak výrazně neohrozilo!

To náčelník nesl prohru mnohem hůře, takže se k pozápasové modlitbě k fotbalovým bohům samým rozrušením zapomněl dokonce i řádně ustrojit. No snad mu to do příštího klání prominou!

Oranžoví vs. Zelení 4:2 (0:1)

Oranžoví:
Major sen. - Vinopal, Berka, Pavlíček, Červený, Vlček

Zelení:
Csulák - Rybár I., Bočan, Dufek, Major jun., Brichcín

Příští posezení U Filuty už se bude vysílat možná dotykáčem v přímém přenosu, takže plaší borci, kteří doma ucucávají pěnový mok z lahváče a brejlí při tom na řůžovku a podobné kokotiny, mohou sledováním streamu obveselit svou skleslou mysl, což samozřejmě neplatí pro ty, co k telefonování ještě používají své multifunkční muzejní kousky, jimiž mimo jiné zatloukají hřebíky, popř. podkládají kolo traktoru!

Milovníci záznamů potom budou moci výše uvedené dění shlédnout třeba v práci na SG TV!

Pozor!
Zájemci o sledování pátečního přímého přenosu pořadu "Sejdeme se U Filuty", který následuje po tréninku SG ca od 21-ti hodin by si měli do dotykáče instalovat aplikaci Periscope Twitter. Inc. a lupou vyhledat a potvrdit jméno El Kapitáno a pak již jen tiše sedět a sledovat dění v jiskráckém lokálu v přímém přenosu!

Bonus:

Půjde Jaromír Jágr skutečně do milovaného CSKA?

Více informací : ZDE!

Bonus 2:

Konečně do redakce webu SG dorazila informace o tajemném herním tréninku SG ze dne 19. 6., kdy údajně, ač je to statistiscky a i aktuálním herním projevem téměř nemožné, bodovala současná hlavní potápka jakékoliv bárky pohybující se na klidných vodách vesele zurčící Zubřiny, Ivan "Rybkyn" Rybár!

Oranžoví vs. Zelení 6:4 (4:2)

Oranžoví:
Csulák - Rybár I., Pavlíček, Kadlec, Bočan, Koza

Zelení:
Rybár P. - Brichcín, Vaněk, Vlček, Červený, Zdráhal

Teď je jasné, proč náčelník na výzvy redakce opětovně nereagoval a prý i tvrdil, že letos žádný pátek 19. 6. vůbec nebyl!

SG
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama