V pátek 21. 09. od 19:30 SG vs. Lohberg!

Jsme i na fb SG Jiskra Domažlice!
Kontakt: v.brichcin@seznam.cz

Co také psala štika mediálního rybníka, DD, o SG a

o benefici pro dobrou věc: ZDE!
o Velikonocích ve Staňkově: ZDE!
o Masopustu: ZDE!
o Újezdě: ZDE!
o Kubici: ZDE !
o Milavčích: ZDE !
o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

Červen 2015

Fotbalové drámo, ale bez happy endu!

27. června 2015 v 11:02 | SG
Společný snímek před mačem!
Že to přináší smůlu?
To jsou jen pověry, však brzy uvidíte!

Ještě určit sestavu a jde se na věc!

Ano, kdo přišel na umt k závěru tradičního klání domácí staré gardy proti bělovlasým kouzelníkům od úpatí Ostrého zcela jistě nelitoval, neboť se plnými hrstmi nabízelo drama jako z antické tragédie a hrálo-li by se ještě o pár desítek sekund déle, překlopili by domácí borci zcela jistě přízeň fotbalových bohů na svou stranu, bohužel nestalo se tak a tak si se závěrečným hvizdem přesného sudího, Bohouše Forra, který v zápase navázal s domácím forvardem Peleškou přátelství nejméně na celý život, mohli hosté z druhé strany hranice gratulovat k cenné kořisti uzmuté na téměř nedobytné umělce!
Hosté šli z kraje mače do vedení, na což však domácí dokázali reagovat akcí agilního křídelníka Dufka, který svým centrem našel bohužel pouhých pět minut nepolapitelného Pelešku skórujícího alá Horst Hrubesch hlavou.

Nějaká ta ekvilibristika v podobě nožiček před malým vápnem mohla soupeři vzít vítr z plachet! Bohužel nevzala!

Po pauze však domácím zvlhl střelný prach a při nepřesné rozehrávce a častých nevynucených ztrátách míče tak mohli do sedel pevně usednout technicky zdatní hosté a začali trestat okénka v obraně velikosti děr v dobře proleželém ementálu a dostali se až na hrozivý rozdíl 1:4, což dokázalo vyburcovat chodské staříky k mocnému finiši zvedajícímu diváky z laviček a zábradlí, kdy nejprve posunul Dufek potápějící se bárku domácích alespoň na dohled levého břehu rozburácené Zubřiny, na což navázala nejhezčí akce mače zakončena precizně, filigránsky a hlavně chladnokrevně Pájou Váchalů, samotné vylodění se však již nekonalo, jak již bylo uvedeno na začátku reportu.

Oslavenec s gólmánkem, první hvězdou zápasu, který skvělými zákroky dlouho přiživoval plamínek naděje na dobrý výsledek!

Večer U Filuty, však o slavné prohře již nikdo nevěděl a při pivě a výtečné klobáse, o níž zlé jazyky tvrdí, že je z Pompiho cirkusového poníka, čemuž redakce webu samozřejmě nevěří, se řešily více svátky a narozeniny, takže Mírovi Rejthárkovi touto cestou ještě jednou hodně zdraví a kupu dětí a co třeba ještě nějaké kluky!

Čistokrevný Kolofant v dresu SG, Kadlecrama, se svému idolu opět o něco více přiblížil.
Herně ho už možná překonal, ale v účesu stále lehce pokulhává!
Zatím!

SG vs. AH Lohberg 3:4 (1:1)

Jiskra:
Kohel - Csulák, Major, Bombala, Karas (Kadlec) - Vlček, Červený, Brichcín, Rejthar (Dufek, Pajdar) - Peleška, Váchal (Bočan)

Sudí:
Ferdinand "Bohouš" Forro

Bonus:
Sestry Martha a Tena Elefteriadu po třiceti letech a navíc U Filuty!

Bonus II:
Více snímků Prdovým nadupaným japoncem: ZDE!

SG

Borci kádru SG loupili za železnou oponou!

6. června 2015 v 14:57 | SG
Jak známo, před nedávnem "uloupili" hráči WiWy cenné body na téměř nedobytné umělce a bylo jasné, že odveta nebude pro domácí žádnou velkou selankou a také nebyla, neboť zástupci chodské metropole vlétli do zápasu více než motivováni a sevřeli soupeře, který má na pažbách svých kalachů mimo jiné i zářezy za porážku Bayernu Mnichov, na jeho polovině.


Kratičké vymanení se z tohoto sevření však využil bomber soupeře, Gust Schneider, k dalekonosné pumelici z téměř třiceti metrů, která nachytala v nedbalkách lelkujícího Tomáše Krutinu a domácí tak šli vzhledem k průběhu mače překvapivě do vedení, které do přestávky eliminoval naběhnutím a solidním zakončením "rtuťovitý" Vlček.

Teď už je po všem, takže rychle ke strojům!

V druhém dějství převzali otěže zápasu do svých rukou a hlavně nohou hosté ještě pevněji, což potvrdil parádním volejem po Rejtharově rohu agilní Dufek a když ještě zakončil pohlednou kombinaci Koza na průběžný stav 1:3, zdálo se být o všem rozhodnuto.

I ve Willmeringu mají svého "Pohlreicha"!

Pár minut před koncem však proklouzla strážci svatyně hostí dálší nebezpečná "skákavka" parametrů tekoucího medu a tak se zadáci museli ještě řádně potit, aby proti nájezdům dotírajících domácích nejtěsnější rozdíl uhájili, což se nakonec povedlo!

Kdyby šel Tomáš "Čapájev" Krutina po dalekonosných skákavkách jako po steaku, mohlo to být s nulou!

AH Willmering/Waffenbrunn vs. SG Jiskra Domažlice 2:3 (1:1)

Branky:
Gust Schneider, Stefan Höcherl - Vlček, Dufek, Koza

Sestava Jiskry:
Krutina - Csulák, Major Bombala, Berka - Vlček, Brichcín sen., Červený, Rejthar - Bočan, Koza

Střídali:
Brichcín jun., Dufek, Váchal

Pořadí menáže bylo jasné, nejprve Ikony, pak Nosiči a jestli se k lizu dostali i otužilci, není redakci bohužel známo!

O tom, že trpkou pilulku v podobě domácí porážky polykali borci WiWy těžce, svědčí i to, že zatímco hosté byli již osprchováni a čekali na grilovačku, piloval jeden z borců soupeře neustále lajnu a čekal na třetí poločas, ke kterému vzhledem k tomu, že zápas nespadal do jurisdikce Fifa, naštěstí již nedošlo!

SG