V pátek 21. 09. od 19:30 SG vs. Lohberg!

Jsme i na fb SG Jiskra Domažlice!
Kontakt: v.brichcin@seznam.cz

Co také psala štika mediálního rybníka, DD, o SG a

o benefici pro dobrou věc: ZDE!
o Velikonocích ve Staňkově: ZDE!
o Masopustu: ZDE!
o Újezdě: ZDE!
o Kubici: ZDE !
o Milavčích: ZDE !
o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

Leden 2014

Parní válec barvy červené projel tělocvičnou!

26. ledna 2014 v 21:23 | Antonín Vlček, spisovatel
Po dvou minutách Zelení vedli 2:0, Červení je nechali tzv. čuchnout, pak L. Bočan vystřídal a odešel si ulevit, než se však vrátil, tak se průběžný výsledek otočil na pro něj neuvěřitelných 2:5.

Pak se snažili Zelení dotahovat, ale rozdíl skóre se neustále zvyšoval, přičemž největší zásluhu na vývoji zápasu měl neúnavný Láďa "Motorka" Foldyna podporován zodpovědným a takticky vyzrálým výkonem zbytku mužstva Červených.

Opticky by se mohlo zdát, že tentokrát podle jmen vyšel los pro Zelené, ale zápas ukázal, že v nabitém kádru SG nelze vypustit jediný souboj, akci a už vůbec ne neoblíbenou zimní přípravu, pochopitelně s patřičným přístupem k životosprávě.

Jak si "zimni dril" představuje náčelník sg se podařilo zachytit ve včerejších pozdních hodinách v jednom nejmenovaném "šantánu" nejmenovanému investigativci "Bohoušovi"!

Ivča "Rybkyn" si to podle jeho vlastních slov začíná uvědomovat a údajně místo piva po zápase začne pít asi vodu a bude spát s čulíkem přes bradu, aby musel při spánku dýchat zhluboka a tím prý hubnout.
Údajně tak přemůže i svou večerní žravou.

Pozn. redakce:
Je škoda, že i takový znalec životosprávy, jakým "Rybkyn" bezesporu je, nezachytil nejmodernější trendy, neboť na solidní "šlofík" není někdy čulík vůbec třeba!

Červení převálcovali Zelené 24:10.

Červení:
Csulák - Hrnčíř, Koza, Kadlec, Foldyna, Vlček

Zelení:
Rejthar - Karas, Bočan, Brichcín, Vilím, I.Rybár

Sepsal spisovatel Vlček

Pozdní finiš Zeleným body nepřinesl!

21. ledna 2014 v 20:37 | Paparazzi
V nedělní odpoledne se na umělohmotném pažitu bojovalo opět o veledůležité body do neúprosné starogardovské statistiky.

Zelení šli rychle do vedení 3:0, pak ale přeskupili své bojové šiky, nepochopitelně polevili a chtěli dát asi Oranžovým tzv. "čuchnout", což se sice povedlo, ale podběrák, do něhož soupeře nalákali, měl bohužel mokré madlo a tak se závěrečný obrat nekonal, neboť na posledních deset minut na hrot vysunuvší se El Kapitáno dokázel čistým hattrickem již jen kosmeticky upravit konečný výsledek na 6:9 ve vlastní neprospěch!

V řadách s oranžovými tílky na sebe naopak strhl pozornost médií nebývale produktivní "Berry" Bočan!

Zelení vs. Oranžoví 6:9

Zelení:
Major - Brichcín, Hrnčíř, Rejthar, Kadlec, Palacký, Foldyna

Oranžoví:
Csulák - Rybár I., Bočan, Červený, Koza, Vlček, Palovič

Borci v zelených dresech měli po "honu" za body o čem přemýšlet!

Příštím mačem by mělo být ostré utkání proti štice okresu z Milaveč, jíž mají borci SG co oplácet!

Věhlas SG již dávno přesáhl hranice regionu, o čemž svědčí i pozvánka z "dálného severu":

Ahoj Ivane,
napadla mě jedna věc, zda-li by se Vám to nehodilo a nechtěli jste přijet: Slavoj Žatec pořádá halový turnaj starých gard ve fotbale, hráči nad 45 let a 2 hráči mohou být nad 40 let. Zatím mají prý přihlášeno 5 týmů (B.Most, FK Teplice, Žatec, ...), hraje se to v neděli 9.2.2014 od 9.00 hodin.
Zdraví Honza Štefko, SG FKBM (vys.: Baník Most)

Tak si to nechte projít hlavou!!!

Paparazzi

Ze by se jiz delilo zrno od plev?

17. ledna 2014 v 12:40 | SG
Před týdnem proběhlo další měření sil sg, kdy zápas sám byl plný nasazení, emocí a divadelních gest. Hra se přelévala ze strany na stranu, hbití útočníci se těžko prosazovali přes soustředěné obrany, ale Oranzovym se to přece jen podařilo vícekrát a to jim vyneslo zasloužené, i když těsné, vítězství.

"Sakra, ze uz by nam zase zacal ujizdet vlak?"

Oranzovi vs. Zeleni 7:6

Oranzovi:
Bocan, Vlcek, Zdrahal, Cerveny, Koza, Kadlec, Hrncir

Zeleni:
Rybar I.,Palacky, Vilim, Karas, Kruml Pavel, Pavlicek, Vinopal, Csulak.

Trénink v neděli od 14,30, sraz ve 14,00 !

SG

Ani Nosiči, ani Ikony, body se totiž dělily!

5. ledna 2014 v 20:31 | Paparazzi
Rok se sešel s rokem a kdo by očekával, že se počet bojechtivých borců oproti předešlým létům zmenšil nebo se nasazení a zarputilost snížily, pekelně by se mýlil, neboť na nedělní orosené "umělce" to byl opět klasický líty boj o každičkou píď levého břehu říčky Zubřiny!


Zelení šli skvěle provedeným přímým kopem nikým menším než samotným minuloročním králem Ikon do vedení těsně před tím než se tento zranil a byl nucen vzhledem k šílenému "novoročnímu" tempu odsoupit.


Borci v zelených kamizolách vedení ještě navýšili na hrozivých 2:0, pak ale zabrali i borci v bundoškách barvy pomerančů a skóre dorovnali, ale soupeř opět kontroval zejména díky trvalému nebezpečí v podobě Venci "Ibry" Vilíma, který často zle nedobře zatápěl pod kotlem v součtu již 100-leté stoperské dvojici Major - Vinopal, na což na štěstí vždy dokázal odpovědět precizním provedením penalt za tři rohové kopy, Toni "Vlčák" Vlček, který proměnil dvě ze tří, ale Zeleným se podobný kousek povedl díky Pejsarovi jen jednou a tak když byl těsně před uplynutím 60-timinutové hrací doby byl stav díky záběrečné precizní kombinaci Oranžových srovnán na 5:5, bylo téměř jasné, že oba konkurenti si již slušnou remízu pohlídají a do chladivé sprchy se půjde za nerozhodného stavu!


Oranžoví vs. Zelení 5:5

Oranžoví:
Major - Vinopal, Rejthar, Vlček, Major ml., Brichcín, Rybár I., Žák, Foldyna, Bočan, Červený

Zelení:
Csulák - Pavlíček, Koza, Karas, Vilím, Kruml Z., Hrnčíř, Dufek P., Zdráhal, Pejsar

Paparazzi