V pátek 21. 09. od 19:30 SG vs. Lohberg!

Jsme i na fb SG Jiskra Domažlice!
Kontakt: v.brichcin@seznam.cz

Co také psala štika mediálního rybníka, DD, o SG a

o benefici pro dobrou věc: ZDE!
o Velikonocích ve Staňkově: ZDE!
o Masopustu: ZDE!
o Újezdě: ZDE!
o Kubici: ZDE !
o Milavčích: ZDE !
o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

Listopad 2013

Jak lišák Rybkyn "prekabátil" Nosiče...

24. listopadu 2013 v 21:33 | SG
Na výborně připravené "umělce" se v páteční podvečer odehrálo další dramatické tréninkové klání borců širokého kádru staré gardy Jiskry Domažlice.
Po dlouhé době se chtěl zapojit do hry i jeden ze základních stavebních kamenů kádru SG, Jirka Lednička, ale vzhledem k tomu, že byl lichý počet účastníků, vytáhl hole na nordic walking a vyrazil směrem na Čerchov!
Na tento okamžik již čekal Rybkyn, zavěšený na lezecké stěně dětského hřiště, chytře převlečený za přezimujícího netopýra!
"Tak, borci, jsem tady, doufám, že vás se mnou nebude lichý počet?"
"To víš, že bude", oznámil mu nazlobeně kapitán SG a nechal ho vylosovat si barvu dresu.
Ta byla bohužel, pro do té doby zasluženě vedoucí Zelené Nosiče, oranžová.


S příchodem mazaného Rybkyna nastal zlom, ne že by s ním přišla nějaká velká kvalita, ale najednou jako mandelinek bylo Oranžových všude plno a tak postupný útok Zelených ztroskotával na zatažené tuhé obranné ulitě soupeře chytře trestajícího protivníka z následných smrtících brejků!
Poté, co se ke konci mače vrátil nordic-walker "Eisbedna" z Čerchova a zaparkoval ve svatyni Zelených, se obraz zápasu začal radikálně měnit, ale na víc, než na korekci původního hrozivého skóre to již nestačilo!


Zelení vs. Oranžoví 6:11

Zelení:
Kruml Pavel (od 50-té Schlägel) - Major st., Major ml., Brichcín, Bočan, Rejthar, Koza

Oranžoví:
Pejsar - Kruml Zdeněk, Pavlíček, Foldyna, Zdráhal, Karas, Rybár Ivan, Csulák


Další akcí je sobotní fotbálek s následnou trachtací od 19.30 v Havlovické koulárně!

SG

Havlovice 2013!

18. listopadu 2013 v 21:47 | SG

V sobotu 30.11. od 19,30 kuželky v Havlovicích.

Do pátka 22.11. potvrdit účast a počet. Bri

Ilustrační foto "Havlovice 2012"

SG

Bárka Ikon na dně Zubřiny...

10. listopadu 2013 v 10:29 | SG

Ano, těžko se tomu dá věřit, ale i osádka "nepotopitelného" škuneru plná ikon staré gardy pod vedením samotného lodivoda a multitalenta Hříbka ukončila svou plavbu vlahým podvečerem na "umělce" totálním ztroskotáním.
Zelení šli za svým cílem s houževnatostí a neudusitelnou rozhodností sobě vlastní a nic na tom nezměnil nic ani fakt, že v průběhu mače omladili Oranžoví svou družinu, kdy nemastnélho neslaného Vlčka vystřídal narychlo povolaný Hošek.
Útoky vedené agilními borci v zelených tílkách totiž nebylo možno zastavovat a když už se Oranžoví začali nadechovat k jakém takémus odporu, přišel poslední hřebíček do rakve vlastních řad, kdy nadýchaný Motorkův centr usměrnil nezadržitelně stylem alá Mandžukič nimrod Koza, bohužel do vlastní svatyně.
Z této rány se soubor okolo Rybkyna, Hříbka a Rejthárka již nevzpamatoval!
Zelení podali oduševnělý výkon, ale více než solidně zahrál zejmená syn samotného náčelníka SG!


Zelení vs. Oranžoví 14:8

Zelení:
Major - Foldyna, Palovič, Brichcín st., Brichcín ml., Bočan

Oranžoví:
Pavlíček - Kruml Z., Rejthar, Vlček (Hošek), Koza, Rybár I.SG

Každá série musí jednou skončit!

6. listopadu 2013 v 11:05 | SG
Bohužel ta Jardova vítězná netrvala oproti předpokladům fotbalových expertů déle než 168 hodin, ale ani on a ani jeho spolubojovníci v zelených dresech neprodali svou kůži lacino a o body bojovali všemi povolenými i nepovolenými prostředky až do samého konce měření sil!


Hrálo se svižně a hlavně tvrdě a tak ani nemohlo překvapit, že si občas i míčový kouzelnínk "Ibra" Vilím spletl kožené slunce s hlavou ležícího protihráče, ale ani takovéto "nasazení" na body nestačilo a tak se nakonec radovali borci v oranžových bundoškách okolo multitalenta Hříbka, Motorky, kubického Rejthárka a dalších borců a to po výsledku 14 ku 9 v jejich prospěch!


Zelení museli rěšit i vnitřní neshody, neboť třeba takovému Kozovi se nehrálo právě ideálně s Vlčkem v zádech.
Zlatým hřebem byla ukázka loveckého umění právě nimroda a oslavence Kozy, který v týdnu "sejmul" divočáka a vzhledem k tomu, že mu to málokdo věřil, následovala malá instruktáž s nedobrovolným statistou hrajícím onoho divočáka, kterým nebyl nikdo jiný, než rtuťovitý Palovič vniknuvší do brankoviště soupeře s kulatým nesmyslem u nohy hlídaného výše jmenovaným nimrodem a následovala rána ne na komoru, ale přímo na hbitá "kopýtka" a let, za nějž by se nemusel stydět ani Gagarin v dobách své největší slávy.

"Tak takhle rychle nešlo k zemi žádné zvíře, které jsem kdy dostal", konstatoval suše "lovec" Koza sklánějící se nad svou v křečích se zmítající obětí, Jirkou "Ravanellim" Palovičem.

U guláše z divočáka večer U Filuty na počest nimrodových 35-tých narozenin bylo již všechno příkoří zapomenuto a jedlo se, pilo a povídalo a jestli je Filuta nevyhnal, sedí se tam dodnes!

Oranžoví vs. Zelení 14:9

Oranžoví:
Pavel Rybár - Major, Rejthar, Foldyna, Ivan Rybár, Vízner(od 15. Palovič), Zdeněk Kruml

Zelení:
Pavlíček - Peleška, Brichcín, Vilím, Zdráhal, Koza, Vlček

SG