o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

Konečně je zimní dril u konce a v prvním ostrém utkání přináší hned své sladké ovoce!

3. března 2012 v 12:02 | SG

SG Jiskra Domažlice vs. 1. mužstvo SV Rimbach 4:0 (2:0)

(sgjiskra2012.blog.cz vs. sv-rimbach.de)

Ano, konečně je, řečeno terminologií Domažlického deníku, ten zatracený zimní dril u konce!
Ty nekonečné hodiny po pátečním herním tréninku u piva, kořalky a televize U Kubrta, po půlnoci přesun do Dubiny a pak cestou domů nějaká ta hernička s blikajícím ovocem, kartičky či šipky! A pak ta rána, neradno vzpomínat, ale terminologií našich hostů "Gott sei Dank!" je to všechno už za námi a můžeme se věnovat tomu, co umíme opravdu nejlíp, tedy "čáry, máry" s kulatým nesmyslem!

Hosté, účastníci velmi silné A-Klasse Koetzting, které pozvala ikona, modla a snajpr staré gardy a i budoucí sportovec okresu, což je zatím veřejným tajemstvím, Libor "Berry - Korbel" Bočan, dorazili i s krajánkem z Klatov, Tomášem Strnadem, jemuž však řízná obrana nepovolila nechat rozeznít první jarní fotbalové trilky, hned od počátku pocítili ve svých řadách následky drilové zimní přípravy hostitelů!

Domácí převzali okamžitě otěže zápasu a nechali běhat balón a hosty z nedalekého příhraničního turistického centra.
Uvodní branka byla výsledkem msty, neboť těsně před utkáním si jeden z hráčů domácích, kterého raději ani nebudeme jmenovat, lehce ulevil v kabině, což nelibě nesla modla a hvězda SG Zdenda Kruml, který zahlédl pozadí onoho hrubijána při obléhání svatyně soupeře a tak se ono pozadí pokusil trefit jaboulanim a spolubojovníka vytrestat, což se také podařilo, ale míč se shodou náhod odrazil od Berkových prodloužených zad do sítě nešťastného "Tormanna"! Minuta 17-tá 1:0!

V minutě 30. se zatím neoficiální sportovec okresu Bočan dostal k odražené střele dalšího stolnětenisového mága Jirky Kozy a bylo to 2:0 v minutě 30-té!

V 70-té minutě se pověsil do vzduchu stylem alá "létající Královec" Štefan "Pišta" Czulák a na jeho trknutí byl gólman z periferie Koetztingu krátký, 3:0!

Stolnětenisová spolupráce zaúřadovala i při uzávěrce součtu utkání v 80-té minutě, kdy na 4:0 pro domácí zavěsil opět hlavou Libor "Korbel" Bočan po překrásné kombinaci ve velkém vápně a následném centru Jirky "Panského" Kozy!

S přehledem pískal nekompromisní sudí Vladislav Pareský!

Sestava Jiskry:
Hojda - Peleška, Major, Rejthar, Berka - Vlček, Rybár I., Kruml Z., Palovič - Bočan, Czulák

Střídali:
Pavlíček, Kruml P., Koza, Hrnčíř

Trenérem byl nehrající náčelník Vladimír Brichcín

První hvězda:
Hynek "Limberský" Berka , který své úspěchy v době zimního drilu (viz statistika) přetavil ve skvělý výkon v ostrém měření sil korunovaný krásnou brankou (viz komentář).
Redakce doporučuje před zápasem vločky a odkazuje na Hojdu, který má s uvedeným jen pozitivní zkušenosti a milerád je předá!

"Tak doufám, že to dění na periferii sleduje i Vrba, protože to už se přehlížet vopravdu nedá!"