Kontakt: v.brichcin@seznam.cz

Co také psala štika mediálního rybníka, DD, o SG a

o benefici pro dobrou věc: ZDE!
o Velikonocích ve Staňkově: ZDE!
o Masopustu: ZDE!
o Újezdě: ZDE!
o Kubici: ZDE !
o Milavčích: ZDE !
o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

Staříci předávali zástupcům Benfiky své celoživotní zkušenosti!

24. února 2012 v 22:15 | SG
Ve čtvreční podvečer proběhl společný herní trénink Benfiky a staré gardy za účasti 21-ti borců, kdy naprostou většinu, tedy 17, tvořili bojovníci dříve narození!

Náčelník původně naplánoval hru na malém prostoru a chtěl aby se hrálo v šestnáctce, což mu naštěstí tvrdé jádro rozmluvilo a tak se hrálo alespoň na polovinu hřiště, vzhledem k tomu, že druhou polovinu obsadilio borci z druhé strany hranice, jmenovitě z Raenkamu.

Zelení nezačali nejlépe a doplatili na ofenzivní pojetí obranné hry dua borců zastupujících periferii a to jmenovitě Kouto, neboť se slovy "mám bránu" vyráželi pravidelně jeden jako druhý směr soupeřovo území, jakoby někdo z protihráčů ukradl peněženku a toto trestuhodné pojetí defenzívy Oranžoví okamžitě nemilosrdně trestali, takže úvodní skóre bylo 4:1 v jejich prospěch!

Po těžkém boji ale nakonec skóre zelení borci srovnali a překlopení štěstí na svou stranu zabránilo pouze hanebné ukončení zápasu asi o pět minut dříve nehrajícím avšak tentokrát hrajícím náčelníkem v drezu barvy lovecké kamizolky!

Zelení vs. Oranžoví 8:8

Zelení:
Šťastný - Major, Kubica R., Berka, Bočan, Kruml Z., Rejthar, Rybár I., Foldyna, Pačesný, Janeček

Oranžoví:
Matulka - Peleška, Brichcín, Vlček, Pejsar, Kruml P., Czulák, Palovič, Hošek, Waldmann

Velice úspěšně se byl v útoku Oranžových mladičký Pejsar, který ale doplácel na souboje s "obojživelníky" holdující nejen kopané ale i hokeji často zapomínajíc, že fotbal jsou ve srovnání s hokejem taneční!

Velice nemile se podepsal transfer pohybových dovedností, tedy přenos dovedností z jedné sportovní disciplíny do druhé zejména na tabletenisové a fotbalové ikoně Berrym Korbelovi Bočanovi, který byl za své precizní loby přes síťku oslavován frenetickými davy (viz foto z turnaje v ping pongu), avšak za obdobné loby přes branku Oranžových spoluhráči proklínán a zatracován. Pojal-li by tento borec nakládání se sítí ve vyložených příležitostech, tak jako Kozička na turnaji, museli by Zelení vyhrát minimálně o pět branek, což se bohužel nestalo!
Tento borec se také vyjádřil k v denním tisku propíraným nejasnostem ohledně svého hodnotového žebříčku a vše uvedl na pravou míru! Rodina, práce a světový mír a pak teprve stará garda, ping pong a Sparta, tedy alespoň od pondělí do pátku! Na pátečním pozápasovém posezení se pořadí lehce míchá a po půlnoci zcela obrací!

Vedení SG ocenilo, že někteří borci hledají před blížícím se ostrým utkáním skulinky v základní sestavě téměř na všech postech a tak například stříbrský odchovanec dorazil na trénink v brankařské kombinéze a pro jistotu vzal s sebou i píšťalku! Praporek jsme v jeho torně ale nenašli!

Přístupem zklamala hvězdná ofenzivní ikona Benfiky, asi proto, že na zhuštěném prostoru neviděla nijak růžově své vyhlídky na úspěch v soubojích s rychlými zadáky SG a bez boje opustila bojiště!

Po boji drželi borci SG Viktorce palce, ale jak to tak vypadá, pouze do prodloužení a pak asi na chvíli polevili, čehož okamžitě využil Huntelaar!


SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama