Kontakt: v.brichcin@seznam.cz

Co také psala štika mediálního rybníka, DD, o SG a

o benefici pro dobrou věc: ZDE!
o Velikonocích ve Staňkově: ZDE!
o Masopustu: ZDE!
o Újezdě: ZDE!
o Kubici: ZDE !
o Milavčích: ZDE !
o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

Na UMT se dle statistiky již pomalu dělilo zrno od plev a jedno ze zrn vyhlášeno první hvězdou zápasu!

11. února 2012 v 19:44 | SG
Mrazivý večer na umělohmotném pažitu na břehu Zubřiny zažil nekompromisní bitvu o paždou píď umělé hmoty a původně celkem vyrovnanou partii pomohl zhoupnout na stranu přece jen o něco hbitějších a po třech bodech více bažících oranžových míčových mágů po svém pozdějším příchodu zapříčiněném maximálním pracovním vytížením El Kapitáno okamžitě se zapojivší do smrtících kombinací po pravé straně po ose Copák - I. Rybár - Pejsar přívádějících zelenkavé ikony, snajpry a jiné jim podobné téměř k zoufalství!
Zápas byl poznamenán zraněním opory a ofenzivního esa, Jirky Schlagela, který přece jen asi přecenil své síly a pravděpodobně přemotivován čtením posledních informací o trénincích sg v teple pokoje nějaké krkonošské boudy, nasadil pekelné tempo, jemuž jeho šlachovité tělo nevydrželo odolávat po celou herní dobu, ale toto již nemělo valný vliv na jasné vítězství Oranžových!

"Ten Jiráček tam jezdí jako já posledně na UMT, když sem hledal ty zatracený čočky!"

Zelení vs. Oranžoví 7:14

Zelení:
Brichcín - Z. Kruml, Schlagel, Bočan, Palovič, Rejthar

Oranžoví:
Pejsar - Berka, I. Rybár, Copák, Czulák, Karas, Major

První hvězda:
Tento vytoužený titul vybojoval tentokrát ani ne tak svým výkonem na hřišti, jako poté svým nasazením večer U Kubrta, mladičký talent SG, který tentokrát vzal zimní přípravu na nastávající líté boje poctivě a zejména výběhy indiánským během kombinované s žabáky na Vavřineček již začínají přinášet své sladké ovoce, levonohý univerzální zázrak Hynek "Bohouš" Berka mající prvního tohoto měsíce svátek a čtvrtého narozeniny a tak "šoupnul" láhev ferneta a toho si posudková komise pro určování prvních hvězd velice cení!
Tomuto nadějnému borci dodatečně blahopřejeme a doufáme, že se bude držet nastoupené trnité a tvrdé cesty a stane se platnou oporou staříků v nadcházející sezóně!

"A já jsem tady nejlepší a ostatní sou zbytečný!"
Pozn.: Teda alespoň dle statistik!

A haby nám to dycky a haby nám to dycky dobře šloooooo!!!

Smolařem dne byl pak stříbrský ofenzivní zázrak domnívající se, že se body, tak jako posledně budou rozdávat zadarmo a tak nelenil a vyrazil příčnou štolou až na Chodsko, kde jej čekalo nemilé překvapení v podobě ostrého herního tréninku, kterého se na základě svého zranění nemohl účastnit! Posudková komise však i tuto překvapivou iniciativu cení a uděluje alespoň čárku za účast, teda v případě, že bylo uhrazeno startovné, což bude ještě projednáno s náčelníkem!

O případném herním tréninku, či utkání budou a pevně doufejme, že všichni jednotně a ve stejný čas informováni!

SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama