V pátek 21. 09. od 19:30 SG vs. Lohberg!

Jsme i na fb SG Jiskra Domažlice!
Kontakt: v.brichcin@seznam.cz

Co také psala štika mediálního rybníka, DD, o SG a

o benefici pro dobrou věc: ZDE!
o Velikonocích ve Staňkově: ZDE!
o Masopustu: ZDE!
o Újezdě: ZDE!
o Kubici: ZDE !
o Milavčích: ZDE !
o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

Na UMT se zrodil jeden z nejostudnějších výsledků!

29. ledna 2012 v 17:50 | SG
Téměř v totožném složení, jako v posledním velice napínavém měření sil, začal herní trénink staré gardy, ovšem s prohozenými barvami drezů a zaměněnými dvěma hráči, tedy Foldynou za P. Krumla, což by sice napovídalo tomu, že se na UMT odehraje opět obdobné vyrovnané utkání, ale pravý opak byl tentokrát pravdou a tak Oranžoví, kteří šli hned do mínusového brankového skóre hned z kraje lítého klání, tušili, že se jejich bárka na "rozbouřeném rybníku v podobě UMT" může velice snadno dostat do velkých nesnází a tak s nemalým očekáváním sledovali příchod opozdilce a vysněného zachránce, Ivči Rybárů, který se chopil okamžitě kormidla a který bohužel proti očekávání oranžové osádky s neomylnou suverenitou dovedl bárku Oranžových jako bludného Holanďana na dno rybníka a je jen nutno podotknout, že ani jeho plavčíci proti tomu mnoho moc nepodnikli a tak se zrodil jeden z nejostudnějších výsledků, jaké kdy levý a možná i pravý břeh rozbouřené Zubřiny zahlédl!

"A jaká je tráva? Zelená! A co pijem nejradši? Zelenou! A kdo je nejlepší? Zelení! Takže na zdraví!!!"

Zelení vs. Oranžoví 15:5!!!

Zelení:
Pejsar - Peleška, Berka, Bočan, Karas, Foldyna

Oranžoví:
Major - Czulák, Koza, I. Rybár, P. Kruml, Z. Kruml

První hvězda:
Zdeněk Karas, který nejenže psychicky ustál dvojí draftování a převlékání drezu v průběhu měření sil, ale podal v obou týmech i solidní a pracovitý výkon, což se v současné moderní kopané velice cení a jeho cena na trhu tak začala strmě stoupat a nyní je podle znalců někde na dvou až třech fernetech, samozřejmě velkých!

Palec nahoru:
Zelení za solidní výkon bez jakéhokoliv poklesu formy v průběhu utkání!

Palec dolu:
Naivní a nenápaditá hra bez pohybu v podání Oranžových!

Poznámka redakce:
Po několika prvních rychlých krocích, asi dvou, se zranil koutský ofenzivní zázrak Václav Šťastný, což nahlodalo psychiku Oranžových. Vzhledem k tomu, že se v posledním tréninku SG také zranilo eso ovšem tentokrát defenzivní a to Kubica, mělo by se vedení koutské kopané zamyslet nad náplní tréninkových jednotek, neboť žabáky s medicinbaly na Rýznberk nejsou asi to pravé ořechové pro tyto dva mladé organismy ve vývinu! Přejeme oběma rychlé uzdravení!

SG
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Van Hoidonk Van Hoidonk | E-mail | 30. ledna 2012 v 1:37 | Reagovat

Škoda, že se autor článku nevěnoval důkladně i ostatním borcům "oranjes" Nemohl by tak opomenout v pravdě mločí přeměnu dříve kvalitně píšícího kvalitního hráče I.M v dnes již téměř tradičně jen hrajícího a chybujícího jen novináře. :D Je však možné, že tento sportovní obojživelník ještě rozmotával svou hlavu z jazykového hokejového galimatiáše předchozích dnů, kdy musel plynule přecházet z jazyků česko-rusko-německých...a to jistě laskavý čtenář pochopí, že by zanechalo stopu na výkonu i jiných titánů...Brzké uzdravení a návrat starých pořádků a staré dobré formy (si) přejí hlavně spoluhráči...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama