V pátek 21. 09. od 19:30 SG vs. Lohberg!

Jsme i na fb SG Jiskra Domažlice!
Kontakt: v.brichcin@seznam.cz

Co také psala štika mediálního rybníka, DD, o SG a

o benefici pro dobrou věc: ZDE!
o Velikonocích ve Staňkově: ZDE!
o Masopustu: ZDE!
o Újezdě: ZDE!
o Kubici: ZDE !
o Milavčích: ZDE !
o Weidingu: ZDE !
o Vilzingu: ZDE !
o Lubech: ZDE !
a o Ceseně: ZDE!

Chleba se láme hned z kraje roku...

7. ledna 2012 v 21:34 | SG
Chleba se láme hned z kraje roku a jak už to tak bývá jedni jsou veselí a druzí smutní a ani u toho nemusejí klečet jako Billové, ale stačí si jen jít zahrát o víkendu kopanou na UMT!

Náčelník SG naordinoval hned začátkem roku těžkou tréninkovou jednotku, čímž se stará garda stala jediným mužstvem Jiskry, které zcela rezignovalo na zimní přestávku a jede takzvaně durch jako její vzory v Anglii či Španělsku, neboť pro rok 2012 se nelze spokojit s pouhým titulem "Půlmistr Chodska", ale cílem je uzmout do svého držení titul nedělený v celé jeho podobě! No a proto se musí i něco udělat!

Vedení SG tentokrát zavrhlo nahodilé losování kostičkami a ve svých řadách vyčlenilo nejmladší borce, kteří se jali verbovat shromážděné ovečky do svých bojových šiků!

Kapitán oranžového družstva Nosičů, Jirka Zdráhal, si nalosoval následující borce:
Rejthar - Zdráhal, Brichcín, Rybár I., Berka, Palovič, Pejsar, Czulák, Karas, Major ml.

Kapitán zeleného družstva Dělníků umělohmotných pažitů, Michal Tesař, vsadil na následující kádr:
Major st. - Peleška, Kruml P., Bočan, Vlček, Tesař, Wolf, Uhlíř, Kubica

Díky ofenzivním choutkám nedoceněného ofenzivního esa Vlčka šli Dělníci rychle do vedení, na což reagovali Nosiči náhodným centrem zapadnuvším do svatyně překvapených Dělníků!
Pak přebrali plně otěže borci v zelených vestách a dostali se do parádního trháku poměrem branek 4:2. Poté však ale došlo ke zranění obránce v kádru již tak o jednoho borce méně hrajících Dělníků a v měření sil už neřekli žádné další brankové slovo na rozdíl od Nosičů, kteří následnými šesti brankami otočili skóre na konečných 4:8!

Jedním ze zlomových bodů bylo proměnění penalty za tři rohy Palovičem v drezu Nosičů a těsné neproměnění stoperem Dělníků, které mohlo znamenat srovnání stavu na pět pět! Tento zahrál strestný kop razantním nákopem přesně na střed protilehlé branky, ale náhlý a zcela nečekaný silný poryv větru jako tichý svědek a patrně ještě pozůstatek bouře Joachim zastavil o několik milimetrů prudce a téměř jako projektil napáleného jaboulaniho těsně před brankovou čarou, což patrně rozhodlo o tom, kterým směrem se budou stěhovat první cenné novoroční body!

Zdráhalovi Nosiči vs. Tesařovi dělníci 8:4

Borci se pozdravili, uznali sílu soupeře a odebrali se k pozápasovému rozboru do Dubiny, kam bohužel nebyla redakce webu bez slavnostního oděvu vpuštěna. O výsledcích rozboru lze tedy jenom spekulovat, ale domníváme se, že v době, kdy vznikal tento článek, končil v myslích borců nastoupivších dnes v drezech barvy brčálu dnešní souboj minimálně remizou!

Palec nahoru:
Obdržel náčelník, neboť v kádi s nekonečným množstvím talentů uvízl v jeho podběráku pořádný kousek a zároveň pro budoucí těžké boje velice nadějný borec, Radek Uhlíř! Blahopřejeme!

Palec dolu:
Ikona, modla, snajpr Libor Berry Bočan za posunutí hranice fotbalových a lidských možností, z nichž je ještě na základě fyzikálních zákonitostí možné nedocílit branky!

První hvězda:
Po první hvězdě tentokrát sahal všemi deseti ofenzivní mág Toni Vlčák Vlček, ale uznejte sami, že dát první hvězdu někomu z týmu poražených by bylo minimálně neetické a v družstvu vítězů praktikujícím upachtěný a kostrbatý nemoderní a zejména na náhodě založený fotbal navíc redakci nikdo nezaujal!

Řekli po utkání:
Berry:
"Co naděláš, jednou si dole a podruhé nahoře!"
Na to náčelník:
"Hm, máš sice pravdu, ale to můžu říkat možná já! Vždyť ty si posledně taky prohrál!"

Ilustrační foto ze silvestrovského turnaje.O případném tréninku příští týden budou kopanéchtiví borci včas informování!

SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama